Být eunuch je životní styl

Diskuzní fórum

Datum: 13.03.2019

Vložil: johny.

Titulek: Re: Re: dotaz

je to naozaj alebo je to len oznam

Datum: 26.04.2015

Vložil: Standa

Titulek: Ahoj eunuši!

Tak už mám kulky taky pryč. Tak dlouho jsem otravoval doktory že mě bolí až mi nabídli jejich odebrání.

Datum: 16.06.2015

Vložil: X

Titulek: Re: Ahoj eunuši!

Hezký . Tak tos je musel fakt hodně otravovat . A jak se cítíš ? Stojí ti , stříká normálně ? Co na to protějšek ?

Datum: 20.06.2015

Vložil: Standa

Titulek: Re: Re: Ahoj eunuši!

Trvalo to skoro 5 let. Nejdřív vzali jednu a za cca 2 roky druhou. Už tak často nehoním ale s tím jsem počítal. Ženské moc nemusím proto jsem to také chtěl. Zatím jsem moc spokojen i tím jak se cítím. Zmizel mi dokonce letitý atopický ekzém. Podle doktorů to může být poklesem testosteronu. Substituci jsem odmítl.

Datum: 21.06.2015

Vložil: Milan

Titulek: Re: Re: Re: Ahoj eunuši!

Rád bych se dověděl víc , pokud ti to nevadí . Napiš mě na mail parchant18@seznam.cz . Rád si o tom pokecám jak to udělat , pokud ti samozřejmě nevadí . Díky .

Datum: 28.10.2014

Vložil: Marek

Titulek: Já se vykastroval sám

koule podázal nafetoval se práškamy na bolest a šmik. Pak zajel do nemocnice na pohotovost. Tenhle postup je výhoda že už nemám ani šourek. Je to fakt příjemné a lepší pocit úplně o něčem jiném. Nic mezi nohama nevadí nebolí prostě pohoda. Kdo nechce děti a má odvahu, doporučuji všem.

Datum: 06.02.2014

Vložil: Míra

Titulek: kastrace

Ahoj, zajímalo by mě kde se dá tento zákrok podstoupit. Tady v Čechách asi ne.Nemohli by jste napsat nějaká doporučení,nebo odkaz na někoho kdo by mi pomohl tento zákrok zprostředkovat?

Datum: 22.10.2014

Vložil: st

Titulek: Re: kastrace

i tady u nás v ČR to jde .vyměnil jsem pár mejlů s jednou soukromou klinikou .pokud to dobře půjde tak do vánoc budu taky eunuch

Datum: 26.11.2014

Vložil: Radek

Titulek: Re: Re: kastrace

A kolik si za to řeknou? Docela by mne zajímalo, kde to pořídíš, ale nechci tu zveřejňovat svůj kontakt.

Datum: 03.12.2014

Vložil: st

Titulek: Re: Re: Re: kastrace

je to trochu vyšší cena nebo normální jak se to vezme - +- 30 000 kč , psát tu veřejně kde to udělají bez problémů nebudu , jedině mě napadá poslat si kontakt přes Gregora - pokud bude souhlasit a bude tak ochotný , že udělá prostředníka

Vyhledávání

Kontakt

eunuch Gregor